Sponsra Sävar IK varje gång du handlar på ICA Sävar!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Sävar Idrottsklubb
Idrott till glädje för alla

Kontakta oss
Kansliet Inge Nilsson kansliet@savarik.se
  070 232 42 00
Kansliets öppettider (i normalfall) Må-Fr  8-12
   
Verksamhetsledare
Maria Bergkvist
maria.bergkvist@savarik.se
070 651 94 96
   
GDPR-mejl kansliet@savarik.se
   
Besöks- och postadress  Aspvägen 30
 918 31 Sävar
 Vår Facebook  https://www.facebook.com/helasavarsik/
 
Styrelsen

 

 Linda Gustafsson

 Ordförande

 

070-393 24 34
 Markus Johansson
 Ekonomiansvarig

markus_92_msn@hotmail.com 
 070-289 82 40
 Emelie Fors

emelie.fors@umea.se

0730-20 41 09

 

 Maria Casserdahl

maria.casserdahl@telia.com 
070-288 57 91

 

 Per Höglund per.hoglund@psy.umu.se
070 657 38 69

Izabelle Bodin

izabelle.bodin@hotmail.com

070-634 56 05

 

André Jakobsson

andre@savar.se

070-697 06 13

 

Hans Olov Edblom

edblom.h@gmail.com

070-276 61 64

   
 Maria Bergkvist
 Verksamhetsledare (adj)

maria.bergkvist@savarik.se 

070 651 94 96

                                                                                                              
Valberedning
Niclas Bromark

niclasbromark@hotmail.com

070-551 43 11

Gabriella Alfengård

galfengard@gmail.com

070-219 05 77

 

Joline Göttfert

 

Hitta till oss!
 
Anmälan till aktivitet
Kommande evenemang
Våra samarbetspartners
Senaste sävarnytt